PortalPortal  IndexIndex  KalenderKalender  FAQFAQ  ZoekenZoeken  GebruikerslijstGebruikerslijst  GebruikersgroepenGebruikersgroepen  RegistrerenRegistreren  InloggenInloggen  

Deel | 
 

 Aimée Weijers

Ga naar beneden 
AuteurBericht
Aimée

avatar

Aantal berichten : 24
Registratiedatum : 10-08-11

Your Character
Animal ID: ocelot
Age: 12 jaar
Partner: Nee, ik zit niet in de liefde.

BerichtOnderwerp: Aimée Weijers   wo aug 10, 2011 11:59 pm

- Basic character information

Birth Name: Aimée Marie Anna Weijers
Nickname[s]: Geen
Gender: Vrouwelijk
Age: 12 jaar
Birth date: 25 Jan 1999
Major Explanation: Aimée is een rustige meid, die je meestal buiten tegenkomt. Ze heeft een hekel aan vechten en doet het niet zo snel. Ze is soms erg stil en soms verteld ze alles wat ze te vertellen heeft. Ze is, ondanks haar dier, dol op vrienden, maar ze voelt zich niet zo vlug alleen.

- Personality

Likes: Ze houdt erg van nachten, dat hoort wat bij haar dier. Ze is ook gek op stilte, als het even kan. Maar houdt ook van lange verhalen vertellen.
Dislikes: Gezeur aan haar hoofd. Ruzie en slapen in de nacht.
Fears: Oorlog, vrienden verliezen en bliksem vlakbij
Strengths: Ze kan erg goed Ruzie oplossen en maakt vaak gemakkelijk contact.
Weaknesses:
Ze laat zich soms te veel op zich zitten en ze kan erg gemeen doen, als ze boos is.


- Appearance

Celebrity Play By: Mijzelf
Appearance:
Meestal afwisselend.


- History


About yourself: Aimée woonde vroeger op straat, verlaten door haar ouders. Ze had een ongelukkig leven en wou er graag een einde aanmaken. Ze had dit echter nooit gedaan, omdat ze ergens hoop zag en toen ontdekte ze, wat ze was. Een Shapeshifter. Toen ze had ontdekt, kon veranderen, ging ze tot haar twaalfde in het wild leven. Maar ze wou graag haar veranderingen onder controle houden, soms veranderde ze als ze dat juist niet wou en soms lukte het juist niet. Dan krijgt ze te horen over deze school en ze gaat er naar toe.
Animal Identity:

Parents: Die hebben haar op de straat gezet.
Siblings:
Heeft ze niet.
Terug naar boven Ga naar beneden
Profiel bekijken
 
Aimée Weijers
Terug naar boven 
Pagina 1 van 1

Permissies van dit forum:Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum
Kelynn High :: Character Creation :: Filling Cabinet-
Ga naar: