PortalPortal  IndexIndex  KalenderKalender  FAQFAQ  ZoekenZoeken  GebruikerslijstGebruikerslijst  GebruikersgroepenGebruikersgroepen  RegistrerenRegistreren  InloggenInloggen  

Deel | 
 

 x Rose Johnson x

Ga naar beneden 
AuteurBericht
Rose

avatar

Aantal berichten : 25
Registratiedatum : 03-08-11
Leeftijd : 21

Your Character
Animal ID: Red fox (Vulpes vulpes).
Age: 16 years.
Partner: x

BerichtOnderwerp: x Rose Johnson x   wo aug 03, 2011 9:45 am

- Basic character information

Birth Name: Rose Lilly Johnson.
Nickname[s]: Rosie.
Gender: Female.
Age: 16 years.
Birth date: 09 April, 1995.
Major Explanation: Rose is van mening dat ze alles mag en kan zeggen wat ze wil, waardoor ze nog wel eens als onuitstaanbaar word gezien. Ook is ze eerlijk over zo´n beetje alles, maar soms wat terughoudend. Over het algemeen is ze vrij kalm, eigenwijs en meestal vriendelijk. Die vriendelijkheid wordt nog wel eens overschaduwd door haar mondigheid.
Animal Identity: Red Fox.



- Personality

Likes: Nature, Classic music, Dancing, Books, Perfume.
Dislikes: Murderers, Parasites, Liars, Drunk people.
Fears: Snakes, Losing her loved ones, Death.
Strengths: Ze kan heel goed klimmen, vooral in bomen, en is een doorzetter.
Weaknesses: Ze zegt altijd alles wat ze denkt en is heel eigenwijs.



- Appearance

Celebrity Play By: /
Appearance: – komt nog! -



- History

About yourself: – komt nog! -
Parents: Peter Johnson x Adriana Johnson.
Siblings: Page Johnson.

Terug naar boven Ga naar beneden
Profiel bekijken
 
x Rose Johnson x
Terug naar boven 
Pagina 1 van 1

Permissies van dit forum:Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum
Kelynn High :: Character Creation :: Filling Cabinet-
Ga naar: