PortalPortal  IndexIndex  KalenderKalender  FAQFAQ  ZoekenZoeken  GebruikerslijstGebruikerslijst  GebruikersgroepenGebruikersgroepen  RegistrerenRegistreren  InloggenInloggen  

Deel | 
 

 ~Jake Snow-wolf~

Ga naar beneden 
AuteurBericht
Jake

avatar

Aantal berichten : 120
Registratiedatum : 03-08-11
Leeftijd : 23
Woonplaats : The middle of nowhere

Your Character
Animal ID: Arctic Wolf
Age: 18
Partner: I love the way you hate me...

BerichtOnderwerp: ~Jake Snow-wolf~   wo aug 03, 2011 12:02 pm

- Basic character information

Birth Name: Jake (wordt later uitgelegd)
Nickname[s]: Jakey, Wolf, Snow
Gender: Man
Age: 17
Birth date: 13/01/1994
Major Explanation: Jake is niet altijd even aardig. Hij heeft een grote haat voor mensen en zou het liefst altijd rondlopen als een wolf. Hij bind zich niet gemakkelijk met anderen. Vreemd genoeg kan hij beter omgaan met meiden dan met jongens… Hij voelt zich ook aangetrokken door hen.
Animal Identity:
Arctic wolf


- Personality

Likes: boeken, kennis, plagen/pesten, rennen, jagen, meiden (wolf en mens)
Dislikes: mensheid, groenten
Fears: verleden, jagers (mensen)
Strengths: snel, sterk, kan lief zijn, kan zich gemakelijk aanpassen (in de meeste situaties)
Weaknesses:
kan opvliegend zijn, vertrouwd niet snel


- Appearance

Celebrity Play By:Josh Hutcherson
Appearance:
jacket, losse geruite hemd, jeansbroek, liefst met een kap, sneakers of skate schoenen.


- History

About yourself: Jake was een vondeling, hij lag in een steegje gewikkeld in kranten papier. Zijn precieze geboortedatum wisten ze niet, maar hij lag in een krant van 13 januari 1994. Zijn ouders hadden hem achtergelaten, en op de krant een woord aangeduid, Jake. Zo wist met zijn naam, hij was zijn naam die hij gekregen had. Een familienaam had hij dus niet.
Een jonge vrouw vond hem en bracht hem naar een weeshuis waar hij opgroeide. Tot zijn elf jaar had hij daar geleefd, nooit werd hij geadopteerd omdat hij gevaarlijk was. Hij had al vele kinderen gebeten of gekrabbeld, maar nog nooit had hij zijn ware gedaante getoond aan de andere kinderen. Wel aan de vrouw die hem gevonden had, die was anders, speciaal.
Op een dag was er een aardbeving en het pleeghuis stortte in, velen stierven. Onder meer zijn ‘moeder’. Hij was elf en vertrok alleen, het onbekende in.
Over het algemeen leefde hij als wolf, daar had hij geen kleren of iets dergelijks nodig. Hij kon praten, schrijven en lezen. Hij stal vaak boeken om eruit te leren, hij was/is wel leergierig. Als hij in een stad moest rondzwerven liep hij rond als mens en stal voedsel waar hij het maar kon stelen en rende dan weg als een wolf.
Dit was zijn leven tot zijn zeventiende, toen hoorde hij over een speciale school voor wezens zoals hij.
Parents: Die hebben hem achtergelaten toen hij nog maar enkele dagen oud was.
Siblings:
niet dat hij weet.
Terug naar boven Ga naar beneden
Profiel bekijken
 
~Jake Snow-wolf~
Terug naar boven 
Pagina 1 van 1

Permissies van dit forum:Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum
Kelynn High :: Character Creation :: Filling Cabinet-
Ga naar: