PortalPortal  IndexIndex  KalenderKalender  FAQFAQ  ZoekenZoeken  GebruikerslijstGebruikerslijst  GebruikersgroepenGebruikersgroepen  RegistrerenRegistreren  InloggenInloggen  

Deel | 
 

 ~Neytiri~

Ga naar beneden 
AuteurBericht
Neytiri

avatar

Aantal berichten : 14
Registratiedatum : 03-08-11
Leeftijd : 22
Woonplaats : Tegenover me buurman en buurvrouw.

Your Character
Animal ID: Lioness.
Age: 17 Years.
Partner: Doomed for loneliness.

BerichtOnderwerp: ~Neytiri~    do aug 04, 2011 7:04 am

- Basic character information

Birth Name: Neytiri.
Nickname[s]: Neyy
Gender: Female.
Age: 17 Years.
Birth date: 15/22/1994
Major Explanation: Neytiri is heel verlegen en een beetje mensen schuw, maar als ze eenmaal iemand vertrouwd is ze je beste vriendin. Ondanks haar verleden is ze super aardig, en zal ze nooit iemand kwaad doen.
Animal Identity: Lioness.


- Personality

Likes: Fotograferen, tekenen, dierlijke gedaante rondlopen.
Dislikes: Gemene mensen, groente, harde geluiden.
Fears: Hoogtes, water.
Strengths: Doordat ze altijd heel aardig is worden mensen nooit snel boos op haar.
Weaknesses: Ze wantrouwt de meeste mensen, en heeft daardoor weinig sociale contacten.


- Appearance

Celebrity Play By: Carolanne Evans.
Appearance: Ze heeft een armbandje die ze altijd draagt met een speciale betekenis.


- History

About yourself: Haar verleden houdt ze liever voorzich zelf, het heeft dus geen zin om het nu hier te plaatsen. Ze is om bepaalde redenen van huis weggegaan en zo in Kelynn High gekomen waar ze nu al een tijdje is.
Parents: ~
Siblings: ~

Terug naar boven Ga naar beneden
Profiel bekijken
 
~Neytiri~
Terug naar boven 
Pagina 1 van 1

Permissies van dit forum:Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum
Kelynn High :: Character Creation :: Filling Cabinet-
Ga naar: